BT İş Analistliği

Всичко за образованието в България
Аватар
Nesebar
Любител
Обратна връзка:

BT İş Analistliği

Мнение от Nesebar » 10 Май 2023, 14:25

Merhaba, BT iş analitiği kurslarıyla ilgileniyorum. Bu konuda Türkiye'deki çevrimiçi kurslardan bahseder misiniz? Kurs ne kadar sürüyor ve ücreti ne kadar?

Аватар
bulgaria
Любител
Обратна връзка:

BT İş Analistliği

Мнение от bulgaria » 10 Май 2023, 14:26

Kesinlikle! Geçenlerde Türkiye'de Laba platformunda BT iş analitiği kursu aldım ve sonuçtan çok memnun kaldım. Kurs tamamen çevrimiçiydi ve boş zamanlarımda çalışabileceğim için bu benim için uygundu. Kurs sırasında iş zekasının temellerini, BT teknolojisi pazarını ve iş performansını iyileştirmek için analitik araçların kullanımını inceledik. Eğitmenler, BT iş analitiği alanında başarılı olmak için gereken pratik beceri ve bilgileri vurgulayan, kendi alanlarında profesyonel kişilerdi. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese bu kursu tavsiye ederim. Laba'daki BT İş Analitiği kursu 3 ay sürer ve 100 saatin üzerinde çevrimiçi dersler ve pratik alıştırmalar içerir. Bunun oldukça yoğun bir kurs olduğunu söyleyebilirim, ancak bu alandaki bilgileri derinleştirmeye ve gerçek görevlere hazırlanmaya gerçekten yardımcı oluyor. Maliyet konusuna gelince, bunun kaliteli eğitim için çok uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum. İlgileniyorsanız, daha fazla bilgi alabileceğiniz ve kursa kayıt olabileceğiniz platformun https://laba.com.tr/lecture/283-bt-is-analistligi bağlantısı burada.

Публикувай отговор