MARKETING ȘI PR

Всичко за образованието в България
Аватар
Nesebar
Любител
Мнения: 18
Регистриран на: 13 Яну 2023, 17:33
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

MARKETING ȘI PR

Мнение от Nesebar » 06 Апр 2023, 18:14

Salutare tuturor! Sunt interesat să studiez Marketing și PR în România. Poate cineva să-și împărtășească experiența de învățare pe Skillab? Ce subiecte sunt acoperite în cursuri și ce nivel de pregătire este necesar pentru finalizarea cu succes?

Аватар
bulgaria
Любител
Мнения: 20
Регистриран на: 21 Дек 2022, 12:39
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

MARKETING ȘI PR

Мнение от bulgaria » 06 Апр 2023, 18:16

Buna ziua! Am urmat cursuri de marketing și PR la Skillab și îmi pot împărtăși impresiile! Cursurile acoperă o gamă largă de subiecte, inclusiv fundamentele marketingului, planificarea strategică, marketingul digital, construirea și promovarea mărcii, relațiile publice și multe altele. Ele oferă o imersiune completă în tehnici moderne de marketing și PR, cu accent pe aplicarea practică a cunoștințelor. Cursurile sunt potrivite atât pentru începători, cât și pentru profesioniști cu experiență, deoarece oferă diferite niveluri de complexitate a materialelor. Abordarea personală a profesorilor și sarcinile interactive fac învățarea distractivă și productivă. Am fost foarte mulțumit de calitatea educației la Skillab și le recomand cursurile de marketing și PR https://skillab.ro/lecture/marketing-si-pr în România!

Публикувай отговор